Milí návštevníci a fanúšikovia stránky,

keďže ste sa dostali až sem, znamená to, že ste s veľkou pravdepodobnosťou fanúšikom našej stránky, či už webovej, alebo facebookovej a zaujíma Vás aj obsah ktorý publikujeme.

V prvom rade chceme povedať, že stránku robíme bez nároku na odmenu, je to skôr také hobby, a ak vás aj niekedy obťažujú vyskakovacie okná na stránke, vždy nám to oznámte, niekde je zrejme chyba! 🙂

Prinášame však dobrovoľnú možnosť podpory stránky. Získané financie by sa mohli použiť napríklad na:

  • vývoj historickej aplikácie pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS, ktorý nie je jednoduchý
  • Nákup náradia a pomôcok pri úprave kultúrnych pamiatok. Najbližší cieľ je založenie občianskeho združenia „Historická Považská Bystrica“ a úprava židovského cintorína pod Šibeničným vŕškom.
  • zaplatenie lepšieho a rýchlejšieho webhostingu, aby bolo prezeranie stránky ešte pohodlnejšie, taktiež aj zaplatenie domény
  • získavanie informácií z platených zdrojov ako sú napríklad archívy či knižnice po celom Slovensku, ktoré si samozrejme účtujú nejaké poplatky aj za poslanie poštou či scanovanie
  • získavanie historických fotografií z platených zdrojov (Napríklad 1 historická fotografia v TASR stojí cca 20€ no sú tam niekedy unikátne zábery)
  • zakúpenie originálnej témy pre redakčný systém, ktorej cena sa momentálne pohybuje okolo 250€ (Poviete si, že prečo taká drahá téme? No má to aj svoje výhody, je jednoduchá, doživotné aktualizácie, ktoré sú potrebné aj pre bezpečnosť, podpora od vývojárov, atď.)
  • zakúpenie pluginu na interaktívnu mapu, ktorý stojí cca. 80€ (momentálne je dlho neaktuálny, čo robí množstvo problémov pri prechode na vyššiu verziu redakčného systému a s tým je spojené aj väčšie množstvo času, ktoré musím presedieť za počítačom a to iba kvôli optimalizácii stránky.)
  • a mnoho iného… 🙂

Ak ste sa teda rozhodli podporiť stránku čo i len jediným eurom, veľmi pekne Vám za to ďakujeme a môžete si byť istí, že tieto financie budú využité pre účely webu Historická Považská Bystrica. Neprepijeme ich v krčme. 😉

Príspevok prebieha pomocou platby kartou cez portál PayPal. Celý proces je veľmi bezpečný a poskytnuté údaje sa nikdy nikde nezverejňujú, ale slúžia iba pre daňové účely.

Osobné údaje

Konečná výška daru: 1,00€

Je tento spôsob podpory bezpečný?

Áno, momentálne je platba kartou na účet PayPal jedna z najbezpečnejších foriem posielania peňazí.

Čo mám robiť po kliknutí na "Podporiť"?

Po kliknutí na “Podporiť” budete presmerovaný na platobnú bránu PayPal. Pokiaľ nemáte účet na PayPal tak zvoľte možnosť platby kartou. 

Vypĺňam dôveryhodné údaje, stále sa nemám čoho báť?

Nie, nebojte sa. Je to bezpečnejšie ako keby ste zadali svoje údaje na Aliexprese, Ebay-i… Vyplňte údaje o karte a neskôr všetky povinné polia. Vaše údaje vypĺňate iba pre daňové účely a nikdy nebudú nikde zverejnené.

ĎAKUJEME všetkým, ktorý nás podporili

 

Č. Meno Priezvisko Dátum Suma
1. Maroš Hikaník 09. apríl 2020 xx €
2. Andrej Smatana 04. máj 2020 xx €
3. Peter Truchlý 25. máj 2020 xx €
4.  Michal Kubiš 15. november 2020 xx €

* údaje sa zobrazujú až po potvrdení administrátorom